کارگاه حمید فرخ‌نژاد در جشنواره فناوری و صنعتی

حمید فرخ‌نژاد روز جمعه در جشنواره فیلم فناوری و صنعتی کارگاه تخصصی برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، در روز سوم برگزاری جشنواره و در روز جمعه ساعت 14، کارگاه و نشست تخصصی «اقتصاد خلاق و چگونگی ارتباط صنعت و سینما» با حضور دکتر غلامرضا خلیل ارجمندي و حمید فرخ‌نژاد در سالن شماره 2 پردیس چارسو برگزار می‌شود.
علاوه بر این، دو کارگاه با موضوع «ارتباط متقابل مستندسازان و روابط عمومی صنایع» چهارشنبه 7 مرداد ساعت 14 در سالن 2 پردیس چارسو توسط مصطفی رزاق کریمی و کارگاه دوم با موضوع «چگونگی مواجه مستندسازان با مباحث فناوری نو در فیلم‌سازی مستند» پنجشنبه 8 مرداد ساعت 14 در سالن 2 پردیس چارسو توسط سعید تارازی، مستندساز و مهندس عماد احمدوند، مدیر کارگروه ترویج و آموزش عمومی ستاد فناوری نانو برگزار خواهد شد.
مدیران روابط عمومی، مستندسازان و همچنین دانشجویان و هنرجویان فیلمسازی و علاقمندان به سینما و تبلیغات از جمله مخاطبان این کارگاه ها هستند و ورود برای عموم آزاد است.
سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی، توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *