جشنواره فردا

پیام مدیرعامل رجا به جشنواره «فردا»؛ ریل‌گذاری آثار مستند در مسیر پیشرفت صنعتی

سعید رسولی در پیامی به پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از تأثیر ریل‌گداری آثار تصویری مستند بر مسیر پیشرفت صنعتی نوشت.
به گزارش ستاد خبری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، متن کامل پیام سعید رسولی؛ مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:
براي كشوری كه سخت‌ترين هجمه‌ها و تحریم‌ها را تجربه كرده و استوار بر اصول خود پافشاری می‌كند، توجه به زیرساخت‌های فکری و فرهنگی و تلاش برای پیشرفت صنعت و فناوری، امری بسیار ضروری است. برهمین اساس است که در چند سال اخیر مقام معظم رهبری شعار و رویکرد کشور را حمایت و توجه مضاعف به اقتصاد، پیشرفت و تولید ملی قرار داده‌اند. با این وجود، دیگر جای هيچ عذر و بهانه‌اي باقی نمی‌ماند و باید همت و تلاش همه‌جانبه و ملی به میدان بیاید. روشن است که هم‌افزایی و تعامل دانشگاهیان، هنرمندان، ‌‌اصحاب رسانه و مدیران صنعت و فناوری کشور برای این مهم راهگشا و تعیین‌کننده است.
در برهه حساس کنونی کشور، مدیریت پویا و هوشمند فناوری و صنعتی، هر مجال و فرصتی را برای هم‌اندیشی، تعامل و هم‌افزایی در زمینه معرفی و تبیین چگونگی رشد صنعت و فناوری مغتنم می‌شمارد و از آن برای تقویت ارتقای قابلیت‌‌ها و رفع آسیب‌ها و موانع احتمالی استفاده می‌کند.
جشنواره فیلم و عکس فناوری صنعتی«فردا» بدون شک یکی از این فرصت‌های مغتنم است تا به کمک خلاقیت هنرمندان فیلمساز و عکاس و تبادل تجربه و تعامل مدیران و کارگزاران صنعت، فناوری، فرهنگ و هنر، قابلیت‌ها و توانایی‌های کشور در حوزه‌های مختلف مستندسازی شده و به نمایش درآید.
شرکت راه آهن به عنوان متولی صنعت ریلی کشور به عنوان یک صنعت استراتژیک و از ملزومات اقتصاد پایدار دست هنرمندان و مدیران فرهنگی را به گرمی می‌فشارد و برگزاری جشنواره «فردا» را نوعی ریل‌گذاری مطمئن در مسیر پیشرفت صنعتی ایران می‌داند و از آن حمایت می‌کند.
برخود لازم مي‌دانم از زحمات و تلاش‌های عزیزانم در جهاددانشگاهی، همکارانم در روابط عمومی راه آهن که با این جشنواره همراه و همدل شده‌اند و همچنین همه هنرمندانی که برای اعتلای صنعت و فناوری ایران کوشش می‌کنند، سپاسگزاری کنم.
سعید رسولی
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *