نشست خبری پنجمین جشنواره «فردا» برگزار شد

دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با بیان اینکه برخی تولیدات هنری صنایع، یک‌بار مصرف و کم‌کیفیت هستند، تاکید می‌کند مراکز صنعتی از ظرفیت‌های هنری غافل‌اند.

نشست خبری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» امروز ششم مهر در ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی با حضور بهزاد رشیدی دبیر جشنواره، علی خسروی دبیر اجرایی، امید پورآذر دبیر بخش عکس و محمدحسین لواسانی مدیر روابط عمومی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فردا؛ در ابتدای این نشست بهزاد رشیدی دبیر جشنواره «فردا» با گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهدای جهاد دانشگاهی درباره پنجمین دوره برگزاری این جشنواره گفت: همانطور که می دانید این جشنواره یک جشنواره دانشگاهی و تخصصی است. در این دوره از همان ابتدای آغاز به کار جشنواره سعی کردیم تعریف مشخص و دقیقی از بخش های مختلف را تبیین کنیم. امسال آیین نامه جشنواره با استفاده از تجارب دوره های گذشته بازنویسی شد. اتفاق مثبتی که امسال در آیین نامه جشنواره مورد بازبینی قرار گرفت بخش‌های مختلف سینمایی، عکاسی تخصصی و صنعتی به تفکیک دسته بندی شدند.
وی ادامه داد: مخاطب اصلی جشنواره که شامل مراکز دانشگاهی و صنعتی و فناوری می شوند با تمامی آن‌ها ارتباط برقرار کردیم و از تمامی آن‌ها برای حضور دعوت به عمل آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *