فیلمسازان به صنعت توریسم دریایی کمک کنند

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران:

فیلمسازان به صنعت توریسم دریایی کمک کنند

سید نبی صید پور -مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران- در مراسم افتتاحیه دومین جشنواره فیلم صنعتی در نوشهرگفت: امروز دنیا به این نتیجه رسیده است که انتقال سمعی و بصری بسیار موثر تر از سایر روش هاست.

وی افزود: اگر کتابی خوانده شود شاید مطالبش چندان در ذهن باقی نماند اما دیدن یک فیلم به راحتی در ذهن انسان نقش می بندد و ماندگار می شود.

صید پور اظهار داشت: جامعه بشری در حال توسعه است و امکانات ما نیز برای استفاده محدود می باشد اما با همین امکانات محدود باید به سمت بهره وری حرکت کنیم.

وی در ادامه گفت: بندر نوشهر به عنوان دروازه حمل و نقل دریایی در غرب مازندران تلقی می شود و یکی از صنایع شاخص حمل و نقل دریایی در نوشهر انجام می شود.

وی افزود: خوشحال هستیم که در فضای صنعتی مشغول به کار هستیم و باید با نگاه ایده ال از صنعت بهره وری خوبی داشته باشیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تصریح کرد: با وجودی که مازندران بالغ بر 350 کیلومتر مرز دریایی دارد اما در بخش صنعت دریایی در مازندران حق مطلب ادا نشد و مردم چندان با صنعت دریایی همچون صنعت توریست دریایی و حمل و نقل آشنا نیستند و لازم است با استفاده از فیلم های صنعتی این شناخت افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: در زمینه توریسم دریایی برنامه های خوبی وجود دارد و زیرساختها در حال شکل گیری است و امیدواریم به زودی حق مطلب در زمینه صنعت توریسم دریایی ادا شود و هم در بخش هایی که مربوط به دریا می باشد بهره وری مناسب انجام شود که در این راه فیلمسازان می توانند نقش ارزنده ای را ایفا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *