فراخوان جشنواره فیلم‌ و عکس فناوری و صنعتی منتشر شد

فراخوان سومین جشنواره فیلم‌ و عکس فناوری و صنعتی «فردا» که در مردادماه برگزار می‌شود، منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس «فردا»، سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با شعار «خودباوری، تولید ملی و نمایش پیشرفت ایران اسلامی» و با هدف معرفی فعالیت ها، توانمندی ها و دست آوردهای کشور در بخش های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و دانشگاه هنر برگزار می شود.
فراخوان این جشنواره در هفت بخش رقابتی شامل فیلم های داستانی (ویدئویی بلند و کوتاه)، فیلم های مستند(کوتاه، نیمه بلندو بلند)، فیلم های پویانمایی، آیتم های تبلیغاتی(آنونس، تیزر و نماهنگ) و بخش ویژه (فیلم های یک دقیقه ای) منتشر شده است که این آثار باید تولید سال 91 به بعد باشند.
در این دوره برای اولین بار عکس های صنعتی نیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
در بخشی هم با عنوان مسابقه دانشجویی آثار دانشجویان در حال تحصیل در 6 مورد فوق الذکر علاوه بر بخش های مرتبط، بصورت جداگانه نیز مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت که برای شرکت در این بخش پیوست کپی کارت دانشجویی به همراه فرم ثبت نام ضروری است.
ثبت نام علاوه بر فرم فراخوان از طریق سایت جشنواره به آدرس www.jdfest.ir امکان پذیر خواهد بود.
در این دوره از جشنواره، در هر بخش سه جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و جایزه ویژه هیات داوران اهدا خواهد شد.
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی تا 31 خردادماه خواهد بود و آثار پذیرفته شده، 22 تیرماه اعلام می شوند.
سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا»، هفتم تا نهم مردادماه همزمان با ایام سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی به دبیری مسعود نجفی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *