ساخت تیزر جشنواره فناوری و صنعتی توسط «مهرداد اسکویی»

مهرداد اسکویی تیزر سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) را ساخت.
به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، مهرداد اسکویی از مستندسازان بین‌المللی سینمای ایران و از اعضای هیات داوران بخش فیلم جشنواره، تیزر تلویزیونی جشنواره فناوری و صنعتی را ساخت.
این نسخه از تیزر سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی برای پخش تحویل تلویزیون شده است.
مهرداد اسکویی درباره ویژگی‌های این تیزر که یادآور ارتباط صنعت، فناوری و سینماست، گفت: در این تیزر قصد داشتیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، ارتباط هنر سینما، پدیده صنعت و تاثیر و نیازمندی متقابل این دو روی یکدیگر را نمایش دهیم.
این مستندساز بین‌‎المللی و چهره فرهنگی سال جهان به انتخاب کشور هلند همچنین تاکید کرد: نمایش چگونه یاری دادن هنر سینما به دیده شدن و رشد صنعت کشور و متقابلا کمک صنعت و فناوری به هنر سینما، ایده اصلی ساخت تیزر بود که امیدوارم توانسته باشیم این مفاهیم را به درستی منتقل کنیم.
بر اساس این گزارش، عوامل تولید تیزر سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: مهرداد اسکویی، تصویربردار: محمد حدادی، گروه کارگردانی: عطا مهراد و سیاوش جمالی، مشاور: حمید نجفی‌راد.
سومين جشنواره ملي فيلم و عکس فناوري و صنعتي (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبيري مسعود نجفي، توسط جهاد دانشگاهي و با همکاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و دانشگاه هنر برگزار مي‌شود و اطلاعات جشنواره روی سایت WWW.JDFEST.IR قابل پيگيري است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *