جشنواره فردا

روز دوم جشنواره«فردا»/حضور فرهاد ورهرام با فیلم«ایستگاه»

امروز شنبه 13 مهرماه و در دومین روز از جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، فیلم «ایستگاه» ساخته فرهاد ورهرام؛چهره نام‌آشنای فیلمسازی مستند به نمایش درخواهد آمد.
به گزارش ستاد خبری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا»، دومین روز از این دوره از جشنواره امروز شنبه 13 مهرماه با نمایش آثار بخش مستند و پویانمایی در سالن جلیل شهناز و نمایش فیلم‌های موضوعی و ویژه در سالن فریدون ناصری پیگیری خواهد شد.
در مهمترین اتفاق اکران امروز جشنواره، فیلم «ایستگاه» ساخته فرهاد ورهرام از ساعت 12:30 در سالن ناصری و در بخش ویژه برای عموم علاقه‌مندان به نمایش درخواهد آمد و نکته بارز این رویداد حضور خود فیلمساز در سالن نمایش است.
این گزارش حاکی است نمایشگاه آثار عکس منتخب جشنواره نیز در دو بخش تبلیغاتی و صنعتی در دو گالری بهار و نامی خانه هنرمندان برای بازدید علاقه‌مندان تا ساعت 21 دایر است.
اما در سالن امیرخانی خانه هنرمندان ایران که اختصاص به برگزاری نشست‌های تخصصی جشنواره دارد از ساعت 17 امروز، نشستی با عنوان «شناسایی بسترهای نوین فعالیت عکاسان صنعتی و تبلیغاتی» با حضور فرهود حقی برگزار خواهد شد.
یادآور می‌شود، اختتامیه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» به دبیری بهزاد رشیدی، دوشنبه 15 مهر در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *