حمایت ایوبی از یک رویداد ملی؛ رییس سازمان سینمایی به جشنواره فناوری و صنعتی پیام داد

رییس سازمان سینمایی به عنوان یکی از حامیان اصلی جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی که اهدای جوایز برگزیدگان آن را برعهده انجمن سینمای جوان گذاشته است، در پیامی برگزاری چنین جشنواره‌هایی را برای سازمان سینمایی مایه خرسندی و دلگرمی دانست.

به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، دکتر حجت‌اله ایوبی در پیامی به مناسبت آغاز جشنواره فناوری و صنعتی، آن را اتفاقی مبارک و اثرگذار در ایجاد ارتباط موثر بین سینما، صنعت و فناوری عنوان کرد.

متن پیام معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان سینمایی به این شرح است:

«سينما هنري تأثيرگذار و كليدی برای کمک به پيشرفت كشور است و توانمندي آن در انتقال مفاهيم و ارزش‌های ایرانی اسلامي، تبيين اهداف متعالي انقلاب به ویژه در بخش‌هاي علمي، فناوری و صنعتی و اثرگذاری آن بر جوانان و آحاد جامعه به خوبی به اثبات رسیده است. به همین دلیل برگزاري جشنواره فيلم‌های فناوری و صنعتی از جايگاهی ویژه در کشور برخوردار مي‌شود.
این جشنواره یک اتفاق مبارک و یکی از جشنواره‌های مهم و اثرگذار در کشور است که می‌تواند ظرفیت‌های بالای سینما را با اهداف و برنامه‌های توسعه‌‌ای کشور همسو نماید و با نمایش دستاوردها و موفقیت‌های کشور در صنعت و فناوری، نقش ماندگار خود را در راه اعتلای نام انقلاب و ایرانزمین ایفا نماید.
برگزاری چنین جشنواره‌هایی، برای سازمان سینمایی مایه خرسندی و دلگرمی است و می‌تواند پای سینما و هنرمندان فرهیخته و خلاق این هنر را به بخش‌های مختلف صنعت و فناوری کشور باز کند و از طرفی می‌‌تواند توجه نخبگان علمی و فناوری و فعالان صنعتی کشور را به سمت فرهنگ و هنر جلب ‌نماید.
بی‌تردید این ارتباط و تعامل دو سویه است که می‌تواند به توسعه سینما و توسعه صنعت و فناوری کشور و در نهایت به توسعه همه جانبه و پایدار ایران منجر شود.
اينجانب به نوبه خود از دست‌اندركاران و برگزاركنندگان این جشنواره قدرداني مي‌نمايم و براي هنرمندان و سینماگران شركت كننده در بخش‌هاي مختلف جشنواره، آرزوي عزتمندي و ارتقاي آثار و محصولات سينمايي را دارم.
سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از امروز تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی، توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *