حضور جشنواره فیلم فناوری و صنعتی در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن

سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی با حضور در «مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن» که در سالن اجلاس سران برگزار شد، از چاپ دوم کتاب سینمای مستند صنعتی ایران رونمایی کرد.
به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، غرفه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با حضور در همایش روز صنعت و معدن، مورد استقبال صنعتگران و فعالان این حوزه قرار گرفت و آنها درباره کیفیت برگزاری جشنواره، اطلاعاتی را کسب کردند.
همچنین به مناسبت این روز، کتاب «سینمای مستند صنعتی ایران» که چاپ دوم آن با مشارکت و حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده شده بود، بین صنعتگران توزیع شد.
به همراه این کتاب ها، فرم فراخوان جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی که تا 10 تیرماه تمدید شده است، توزیع و مورد استقبال صنعتگران حاضر در این بزرگداشت قرار گرفت.
سومين جشنواره ملي فيلم و عکس فناوري و صنعتي (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبيري مسعود نجفي، توسط جهاد دانشگاهي و با همکاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و دانشگاه هنر برگزار مي‌شود.
علاقمندان مي‌توانند آثار خود را در هفت بخش تعيين شده به دبيرخانه ارسال کنند. فراخوان جشنواره از طريق سايت WWW.JDFEST.IR و همچنين مراجعه حضوري و تلفني قابل پيگيري است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *