جزییات برنامه‌های پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام شد/ برگزاری دو نشست تخصصی

جزییات برنامه‌های پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) (12 تا 14 مهر) در خانه هنرمندان ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، نشست تخصصی «فیلم صنعتی؛ رابطه و تاثیر آن بر بینش و تفکر توسعه صنعتی» روز جمعه 12 مهر از ساعت 17 تا 19 با حضور محمدرضا اصلانی و با مشارکت انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

نشست تخصصی «شناسایی بسترهای نوین فعالیت عکاسان صنعتی و تبلیغاتی» با حضور فرهود حقی و همکاری انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی روز شنبه 13 مهر از ساعت 17 تا 19 در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

نمایشگاه آثار منتخب بخش عکس (صنعتی و تبلیغاتی) نیز روز جمعه 12 مهر از ساعت 16 تا 21 و در روزهای 13 و 14 مهر از ساعت 10 تا 21 میزبان علاقمندان است.

همچنین برنامه نمایش جشنواره در روزهای 12 و 13 و 14 مهر در سانس‌های 10، 12:15، 16:45و 19 فیلم های بخش ملی و در ساعت 14:30 آثار بخش جنبی بین‌الملل را در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران به نمایش خواهد گذاشت.

در روزهای برگزاری جشنواره در سانس 10 آثار «بخش موضوعی» و در سانس 12 نمایش آثار «بخش نمایش ویژه» در سالن ناصری خانه هنرمندان ایران برای علاقمندان به نمایش در خواهد آمد.

شرکت در نشست‌های تخصصی و تماشای آثار در نمایشگاه عکس برای عموم آزاد و رایگان است.

پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی به دبیری بهزاد رشیدی از 12 تا 14 مهرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌ شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *