تندیس ویژه جشنواره فناوری و صنعتی برای روابط‌عمومی‌ها

تندیس ویژه سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) به روابط عمومی یکی از مجتمع‌های فناوری، صنعتی یا سینمایی که همکاری موثری را بین حوزه فعالیت خود و هنر ایجاد کند، اهدا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، از آنجا که روابط عمومی‌ها مهمترین حلقه اتصال صنایع و مجتمع‌های فناورانه با جهان بیرون و مخاطبان هستند و به نوعی آنها برنامه‌ریزی‌های لازم برای ترویج علم و صنعت از طریق تولید فیلم، تیزر و یا عکس فناوری و صنعتی را انجام می‌دهند، جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی از روابط عمومی برگزیده و حاضر در جشنواره تقدیر خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، تاکنون مجتمع‌های صنعتی، تجاری، فناوری کوچک و بزرگ بسیار به همراه فیملسازان و مجتمع‌های سینمایی با عکس‌ها، فیلم‌ها، مستندها و تیزرهای ساخت خود در جشنواره حضور پیدا کرده‌اند.
بر اساس این گزارش، سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، با شعار «خودباوری، تولید ملی و نمایش پیشرفت ایران اسلامی» و با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دست‌آوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر هفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی برگزار می‌شود.
فراخوان سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) تا 10 تيرماه تمديد شده است و علاقمندان مي‌توانند آثار خود را در بخش‌های تعيين شده به دبيرخانه ارسال کنند. فراخوان جشنواره از طريق سايت WWW.JDFEST.IR و همچنين مراجعه حضوري و تلفني قابل پيگيري است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *