برگزاری نخستین تور عکاسی و فیلمسازی جشنواره صنعتی در پارک فناوری پردیس

برگزاری نخستین تور عکاسی و فیلمسازی جشنواره صنعتی در پارک فناوری پردیس

نخستین تور عکاسی و فیلمسازی از پارک فناوری پردیس به همت سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، نخستین تور عکاسی و فیلمسازی جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.
روز گذشته، پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از دبیرخانه جشنواره بازدید و در نشست مشترکی با مسعود نجفی دبیر جشنواره و بهزاد رشیدی رییس جهاد دانشگاهی واحد هنر، توافق شد که نخستین تور عکاسی و فیلمسازی جشنواره، چهارشنبه (27 خردادماه) در پارک فناوری پردیس برگزار شود.
همچنین ستاد برگزاری جشنواره تصمیم گرفته است که یک جایزه به فیلم‌ها و عکس‌های ارائه شده از تورهای جشنواره اختصاص دهد.
تورهای عکاسی و فیلمسازی از مجتمع‌های بزرگ فناوری و صنعتی با رویکرد آموزشی و تجربه‌گرایانه توسط سومین جشنواره فیلم و عکس فردا برگزار می‌شود. این تورها می‌تواند علاوه بر تجربه‌اندوزی برای دانشجویان و هنرجویان عکاسی و فیلمسازی، زمینه‌ آشنایی مدیران صنایع با ابزارهای هنری را فراهم می‌کند و بسترهای ارتباط گسترده و موثر فرهنگ، صنعت و فناوری را رقم می‌زند.
بر اساس این گزارش، سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی، توسط جهاد دانشگاهی و با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر برگزار می‌شود.
این جشنواره که پذیرای آثار فیلمسازان، سازمان‎ها و شرکت‌هاست، در هفت بخش فیلم‌های داستانی (ویدئویی بلند و کوتاه)، فیلم‌های مستند، پویانمایی، آیتم‌های تبلیغاتی (آنونس، تیزر و نماهنگ)، بخش ویژه فیلم‌های یک دقیقه‌ای، عکس و مسابقه آثار دانشجویی برگزار می‌شود.
فراخوان سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از چندی قبل منتشر شده است و علاقمندان می‌توانند آثار خود را در هفت بخش تعیین شده تا 31 خردادماه ارسال کنند. فراخوان جشنواره از طریق سایت WWW.JDFEST.IR و همچنین مراجعه حضوری و تلفنی قابل پیگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *