جشنواره فردا

با حضور معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی؛ راهکارهای ارتقای جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی بررسی شد

عیسی علیزاده؛ معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با حضور در جهاد دانشگاهی هنر در مورد برگزاری هر چه مطلوبتر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با برگزارکنندگان این جشنواره گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هنر؛ صبح امروز یکشنبه 5 اسفند، عیسی علیزاده؛ معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی به همراه محمود علی‌گو؛ مدیرکل راهبردی امور فرهنگی جهاد دانشگاهی و حسین حسنی؛ مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی توسعه فرهنگی جهاد دانشگاهی میهمان جهاد دانشگاهی هنر بودند و با بهزاد رشیدی؛ رئیس جهاد دانشگاهی هنر و الهام زایجانی؛ معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

طرفین در این دیدار بر ایجاد تعاملات مؤثر در راستای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی جهاد دانشگاهی هنر تأکید کردند و عیسی علیزاده؛ معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در این نشست نظر مساعد خود را به منظور حمایت و مشارکت بیشتر با جهاد دانشگاهی به منظور برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام کرد.

علیزاده همچنین با اشاره به اینکه این جشنواره کارکردهای مثبت و مؤثری در عرصه پرداختن به مباحث فناوری و صنعتی از منظر هنر دارد بر برگزاری هر چه باشکوهتر و کیفی‌تر آن نسبت به ادوار گذشته تأکید کرد.

بهزاد رشیدی؛ رئیس جهاد دانشگاهی هنر نیز در این نشست گزارشی از روند اجرایی و برنامه‌ریزی صورت گرفته به منظور برگزاری دوره پنجم این جشنواره ارائه کرد و تفاوت‌های موجود در فراخوان این دوره را برشمرد و گفت: فراخوان این دوره از جشنواره به‌روز رسانی شده است و نسبت به دوره‌های گذشته سطح برگزاری آن ارتقا یافته، میزان جوایز درنظر گرفته شده در این دوره بیشتر شده است و بر افزایش سهم هنرمندان و دانشجویان نیز تأکید شده است.

وی با اشاره به اینکه بخش‌های در نظر گرفته شده برای این دوره از جشنواره متناسب با گونه‌های مختلف فیلم صنعتی مورد تأکید قرار گرفته است، در پایان گفت: بازدید از انجمن کارگردانان سینمای مستند ایران و برگزاری نشست‌های هم اندیشی با اعضای این انجمن برهمین اساس به انجام رسیده است.

یادآور می‌شود، فراخوان پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی به زودی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *