جشنواره فردا

انتصاب دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس «فردا»

بهزاد رشیدی به عنوان دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» از سوی رئیس جهاد دانشگاهی حکم گرفت.

به گزارش ایسنای دانشگاه هنر، حکم انتصاب دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی که از سوی حمیدرضا طیبی؛ رئیس جهاد دانشگاهی صادر شده، به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای بهزاد رشیدی

با سلام و احترام

با توجه به تجارب اجرایی و شایستگی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان دبیر پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی منصوب می‌شوید.

ضمن آرزوی موفقیت برای جنابعالی در این مسئولیت مهم و با توجه به نامگذاری سال جدید با عنوان «رونق تولید»، انتظار دارد با استفاده از امکانات موجود و جلب مشارکت و همکاری سایر مراکز و دستگاه‌های مرتبط با موضوع، حداکثر تلاش خود را جهت برگزاری موفق این جشنواره مبذول دارید.

با آرزوی توفيق الهی

حمید‌رضا طیبی

رئیس جهاددانشگاهی

لازم به ذکر است بهزاد رشیدی، دبیر پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، متولد 1355 و کارشناس ارشد علوم ارتباطات است که از اواسط دهه 70 همکاری‌اش را با جهاد دانشگاهی آغاز کرده است.

وی در حال حاضر رئیس جهاددانشگاهی هنر است و مسئولیت‌هایی همچون دبير كميته فرهنگي هنری كنگره پيشگامان پيشرفت، رئیس جشنواره مد و لباس دانشجویی دیبا، رئیس جشنواره ملی نقش تن پوش، عضو شورای نظارت بر نشریات جهاد دانشگاهی، مدیر روابط عمومی و معاون فرهنگي جهاددانشگاهي صنعتي شريف، دبیر جشنواره فرهنگی «اولین دانشگاه؛ آخرین پیامبر» و همچنین همکاری با دبيرخانه شوراي فرهنگ عمومي، ستاد اجرایی طرح آمارگيري جامع فرهنگي كشور، مركز مستند سازي دانش و فناوری، و چندین همایش و کنفرانس دانشگاهی ملی و بین المللی را در کارنامه اجرایی خود دارد.

همکاری تحریری با روزنامه های و نشریات مختلف و همچنین نگارش مقالاتی در خصوص فرهنگ جهادی، الگوی شایستگی منابع انسانی، ، تحولات اجتماعی، آموزش روابط عمومي در ايران و سیره امام خمینی(ره) از جمله فعالیت های مطبوعاتی رشیدی است.

كسب چند عنوان رتبه اول در بخش های پژوهش و انتشارات پنجمين و ششمین جشنواره علمي و برترين‌هاي روابط عمومی ايران، هفتمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران و سومین جشنواره انتشارات روابط عمومی‌های کشور از جمله افتخارات علمي و اجرايی رشیدی می باشد.

دوره‌های گذشته جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با مسئولیت وی برگزار شده و در دوره سوم و چهارم آن عضو هیئت انتخاب بخش فیلم نیز بود و در بخش‌های فیلم و عکس كنگره پيشگامان پيشرفت و بخش فیلم کوتاه جشنواره ملی بهار داوری کرده و با تهیه‌کنندگی وی 20 عنوان فیلم مستند در موضوعات علمی، دانشگاهی و صنعتی ساخته شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *