انتشار فراخوان جدیدترین کارگاه جشنواره صنعتی در دانشگاه هنر

فراخوان ثبت‌نام کارگاه عکاسی صنعتی با تدریس داریوش کیانی که به همت جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی در دانشگاه هنر برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی چهارمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی، کارگاه عکاسی جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با تدریس داریوش کیانی که از عکاسان و مدرسان شناخته شده عکاسی تبلیغاتی و صنعتی است، چهارشنبه 26 آبان‌ماه ساعت 14 تا 17 ویژه دانشجویان در تالار فارابی دانشگاه هنر برگزار خواهد شد.

عناوین این کارگاه عکاسی عبارتند از: معرفی تجهیزاتی که برای عکاسی در محیط‌های صنعتی مناسب‌ترند و نحوه بسته‌بندی آن‌ها، تنظیم برنامه کار در یک پروژه عکاسی و مواردی که باید هنگام بازدید از لوکیشن مدنظر قرار داد، نکاتی در خصوص تامین ایمنی تیم عکاسی در محیط‌های صنعتی، مباحثی درباره مدیریت پروژه‌های عکاسی در خارج از استودیو و نمایش تمام عکس‌های چند پروژه.

هنرجویان پس از پایان کارگاه‌ با حضور در یک تور بازدید صنعتی به تولید اثر می‌پردازند و عکس ‌آن‌ها در بخش دانشجویی جشنواره شرکت داده خواهد شد.

هنرجویان و علاقمندان جهت ثبت‌نام می‌توانند با شماره‌های 88820835، 88820938 و 09123265564 تماس بگیرند.

بر اساس این گزارش، چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی هنر با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دبیری مسعود نجفی برگزار می‌شود.

پنجم آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) است و این جشنواره دی‌ماه امسال با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق وب‌سایت www.jdfest.ir ارسال کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *