اعلام اسامی عکاس‌های بخش مسابقه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی

اسامی 25 عكاس در بخش مسابقه تک عکس صنعتي و تبليغاتي و ٤ عكاس در بخش مسابقه مجموعه عکس چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، اعضای هیات انتخاب و داوران بخش عکس این جشنواره شامل محمود کلاری، شهاب‌الدین عادل و داریوش کیانی از میان آثار متقاضی، عکس‌های راه یافته به بخش مسابقه مجموعه و تک عکس صنعتی و تبلیغاتی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی را معرفی کردند.

بنابر اعلام حسن هندی مدیر بخش عکس جشنواره، اسامی عکاس‌هاي راه یافته به بخش مسابقه که آثارشان در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت عبارتند از:

تك عكس صنعتي: (۲۶ عکس)

پدرام صفرزاده، اميرعلي جواديان، اسماعيل احمدي، مجيد يزداني، مجيد آزادي احمدآبادي، پويا شاملي، حميد عزيزي خانقاهي، داريوش زرين خط، محمد خياطي، مرجان شيرازي، مريم‌السادات طباطبايي‌ صديق، رضا رادپور، سروش جواديان، سيد پيمان تفرشي، نسيم همتي، عارف نامور، عرفان سامانفر، فرشيد اصغري

مجموعه صنعتي و تبليغاتي: (۷ مجموعه)

آرش جوادي، احسان تحويليان، اميد پور آذر، محمد آزادي، موسسه فرهنگي تحرير كارگاه خيال

تك عكس تبليغاتي: (۱۴ عکس)

سيما رجايي اربابي، سعيده ابراهيمي، پويا طالبی، آزيتا بيات، مهشيد زارع كاريزي، يلدا محمدخاني، مسعود مختاري

بر اساس این گزارش، چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، ۹ و ۱۰ اردیبهشت سال آینده به دبیری مسعود نجفی در عسلویه برگزار می‌شود. این جشنواره توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با حمایت شرکت ملی پتروشیمی ایران با همکاری مراکز پتروشیمی فعال در عسلویه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی برگزار می‌شود.

برای اولین‌بار است که عسلویه به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و پتروشیمی خاورمیانه، میزبان برپایی یک رویداد سینمایی می‌شود.

جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی برگزار می‌شود. چهارمین دوره این رویداد سینمایی با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *