جشنواره فردا

آثار نهایی بخش عکس جشنواره فناوری و صنعتی معرفی شدند

آثار نهایی بخش عکس سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، بنابر اعلام دبیر اجرایی بخش عکس این جشنواره از میان 2272 قطعه عکس ارسالی به دبیرخانه شامل 398 اثر در بخش تک عکس و 1874 اثر در بخش مجموعه، هیات انتخاب و داوران متشکل از مسعود زنده روح کرمانی، شهاب الدین عادل و داریوش محمدخانی بعد از جلسه ای که بیش از هفت ساعت ادامه داشت 26 فریم را دربخش تک عکس و 11 مجموعه را انتخاب کردند.

حسن هندی عکاسان آثار نهایی را به شرح ذیل معرفی کرد:
تک عکس: امیر عابدین پور، امیر خلوصی، امیر سرایی مقدم، آرمان تیموری، اشکان قاطان، فرخ زمانی، مهناز شفیعی، حمید علیزاده، مهدی فلاخویی، محمد خیاطی، محمدصادق رضایی، مرتضی نور محمدی، امید پور آذر، پویا طالبی، رسول پور پیرعلی، سعید اسکندرزاده و سیدمهدی امیری.
مجموعه: بهروز مرادی، عرفان سامان فر، مجید ریاحی، مسعود احمدزاده مطلق، محمد آزادی احمد آبادی، امید پورآذر، پویا طالبی و همچنین موسسه تحریر خیال که با مجموعه عکسی که جمعی از عکاسان صنعتی به نام‌های افشین بختیار، افشین شاهرودی، امیرعلی جوادیان، داریوش کیانی، جواد پورسعید، جواد سیدی، محید پناهی‌جو، مرضیه ایوتین، مرضیه خورسند، محمدمهدی رحیمیان، سعید منزه و ساسان ابری در آن نقش داشته‌اند با عنوان «نگاهی دیگر به عسلویه» در جشنواره حضور دارند.
وی ادامه داد: این آثار در قالب نمایشگاهی در طبقه ششم پردیس سینمایی چارسو در معرض دید عموم قرار می گیرد و در هر بخش نیز سه اثر به عنوان برگزیده معرفی خواهد شد.

سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعود نجفی، توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *