انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی هنر و وزارت صمت

جهاد دانشگاهی هنر و مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت به تمایندگی از شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی سازمان ها، شرکت ها و موسسات تابعه این وزارتخانه تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، این تفاهم نامه ظهر روز 23 خرداد ماه در جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی سازمان ها، شرکت ها و موسسات تابعه وزارت صمت، در خصوص همکاریهای مشترک فرهنگی و هنری و در راستای راهبری دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) به امضای رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت صمت و رییس جهاد دانشگاهی هنر رسید.
تفاهمنامه مذکور با هدف تلاش برای ترویج و توسعه «فرهنگ صنعتی» در سطح جامعه، کمک به معرفی خدمات، فعالیت ها، و دستاوردهای حوزه های صنعت و معدن و همینطور مسئولیت های اجتماعی شرکت ها و سازمان های مرتبط با این حوزه ها، تقویت ارتباط و تعاملات سازنده بین دانشگاهیان و هنرمندان حوزه فیلم و عکس و مدیران و کارگزاران صنعتی، معدنی و تجاری و همچنین کمک به ارتقاي كمي و كيفي سطح آثار فيلم و عکس توليد شده در طرح ها و سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه و مرتبط با وزارت منعقد گردید.
بر اساس این تفاهمنامه وزارت صمت و جهاد دانشگاهی در زمینه برگزاری ششمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی موسوم به فردا و اجرای برنامه های فرهنگی و ترویجی همکاری خواهند نمود.
این تفاهم نامه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت صمت، به امضای محمد حسن ترابی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت و بهزاد رشیدی رییس جهاد دانشگاهی هنر رسید.
گفتنی است جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا)، سیاست هایی همچون ایجاد هم افزایی بین توسعه فناوری – صنعتی و توسعه هنری کشور ، مستندسازی تصویری و معرفی و نمایش فعالیت ها، نوآوری ها، توانمندیها و دستاوردهای کشور در بخش های مختلف فناوری و نوآوری و صنعت و همچنین فرهنگ سازی و ارتقاء غرور ملی و تقویت روحیه خودباوری به ویژه در جوانان و دانشجویان را دنبال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *